Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Brak prawa jazdy. Narkotyki we krwi

Facebook Twitter

Rybniccy policjanci ze specjalnej grupy "SPEED" zwalczającej niebezpieczne zachowania w ruchu drogowym tym razem zatrzymali kierowcę opla. Okazało się, że 29-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo tester wykrył, że może być pod wpływem narkotyków. Pobrano mu już krew do badań.

Policjanci patrolowali Czerwionkę- Leszczyny. Tuż po godzinie 1.00, na ulicy Księdza Pojdy mundurowi dostrzegli osobowego opla i zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej. Podczas czynności okazało się, że za kierownicą osobówki siedzi 29-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego. Policjanci zwrócili uwagę na jego dziwne zachowanie, więc oprócz standardowego badania stanu trzeźwości dokonali sprawdzenia narkotesterem. Tester wykrył możliwą zawartość amfetaminy i metaamfetaminy w ślinie mężczyzny, dlatego dodatkowo została mu pobrana krew do badań.

Okazało się również, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. W efekcie kierowca został ukarany 500 złotowym mandatem karnym, a jego samochód został odholowany na strzeżony parking.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj