Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Brawo za uczciwość dla mieszkanki Ustronia

Brawo za uczciwość! A gratulacje składa policja z Ustronia.

poszukiwany przez Interpol
fot. Śląska Policja

Szacowany czas czytania: 00:37

Policjanci mówią wprost: brawo za uczciwość!

Na początku tego tygodnia (11.05) klient jednego ze sklepów w tym mieście, pozostawił tam torbę, w której były dokumenty, rzeczy osobiste oraz gotówka – ponad 2600 złotych. Torbę zauważyła pracownica sklepu i przekazała do Komisariatu Policji w Ustroniu. Mundurowi szybko ustalili właściciela i przekazali mu rzeczy. Teraz chwalą zachowanie kobiety i mówią: tak być powinno, a nie zawsze jest.

Ta sytuacja jest doskonałym przykładem tego, jak wiele znaczy uczciwość, odpowiedzialność i zwykła ludzka życzliwość. Właściwe zachowanie pracownicy sklepu oraz dobra współpraca z Policją sprawiły, że zagubione mienie szybko i bezpiecznie wróciło do właściciela.

Źródło: Policja w Cieszynie 

REKLAMA