Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Budżet obywatelski w Rybniku. Gdzie i jak konsultować ekologiczne projekty?

Facebook Twitter

W kwietniu ruszyły konsultacje projektów do budżetu obywatelskiego w Rybniku. Edycja na 2022 rok ma być poświęcona ekologii, samorządowcy zachęcają mieszkańców do zakładania łąk kwietnych czy ogrodów deszczowych, do wskazywania terenów na nowe parki czy zgłaszania zielonych przystanków.

Przez cały maj będzie można składać projekty do 9. edycji budżetu obywatelskiego Miasta Rybnika na 2022 rok. Zachęcamy do skorzystania z możliwości konsultacji pomysłów projektów, które potrwają do 14 maja.

-informują urzędnicy.

Na mieszkańców Rybnika czekają pracownicy urzędu miasta oraz jednostek organizacyjnych, którzy udzielą niezbędnych informacji służących przygotowaniu prawidłowego wniosku.

Z uwagi na epidemię koronawirusa oraz ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miasta Rybnika, miejskich jednostek organizacyjnych oraz instytucji kultury, zalecamy kontakt telefoniczny oraz mailowy.

Kontakt osobisty jest możliwy w wybranych jednostkach, po wcześniejszym ustaleniu daty i godziny spotkania.To wydziały Urzędu Miasta, ale też Teatr Ziemi Rybnickiej, domy kultury w dzielnicach czy Zarząd Zieleni Miejskiej.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj