Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Burmistrz Pszowa z absolutorium

Facebook Twitter

W Wodzisławiu i Raciborzu włodarze miasta bez wotum zaufania, tymczasem w Pszowie burmistrz jednogłośnie je otrzymał. Wszyscy radni poparli działania Czesława Krzystały i zagłosowali zarówno za wotum zaufania, jak i za absolutorium.

Czesław Krzystała burmistrz Pszowa.

Tym samym radni zaakceptowali sprawozdanie o sytuacji miasta, wydatkach i inwestycjach podejmowanych w ubiegłym roku. Tych większych w mieście było kilka, to m.in. remont ul. Żużlowej, drugi etap przebudowy ul. Lipowej czy rozbudowa Przedszkola Nr 3. Najwięcej środków pochłonął drugi etap budowy kanalizacji sanitarnej – niespełna 2,5 miliona zł.

Dziękuję wiceburmistrzowi, na którego mogę zawsze liczyć. Pani Skarbnik, która jest przez cały czas do naszej dyspozycji. Bardzo serdecznie dziękuję pani Sekretarz, która pracuje bardzo skrupulatnie

– powiedział podczas sesji burmistrz Krzystała. Podziękował również wszystkim kierownikom referatów Urzędu Miejskiego, kierownikom jednostek organizacyjnych, pracownikom urzędu i jednostek administracyjnych oraz wszystkim mieszkańcom, którzy angażują się w życie miasta.

Raport o stanie gminy Pszów można zobaczyć tutaj. 

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj