Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Burmistrz Wisły zakażony koronawirusem

Facebook Twitter

Burmistrz Wisły z dodatnim wynikiem. Jak poinformował na swoim profilu w mediach społecznych, Tomasz Bujok, czuje się dobrze. Osoby, które miały z nim ostatnio kontakt, też przeszły badania. Dwa pierwsze wyniki, które już są znane, są negatywne.

Fot. wisla.pl

Samorządowiec otrzymawszy informacje o złym samopoczuciu, jednej ze spotkanych w ostatnim czasie osób, postanowił zostać w domu i zrobić testy. Dziś (18.06.) przyszedł wynik, niestety jest dodatni. Wszystkie osoby, które miały z burmistrzem kontakt zostały poinformowane o całej sytuacji. Na badania skierowano pracowników sekretariatu oraz biura podawczego. dwa pierwsze wyniki, które przyszły są ujemne. Urząd Miejski w Wiśle działa normalnie, Tomasz Bujok pracuje zdalnie, czuje się dobrze a chorobę przechodzi bezobjawowo.

Z profilu FB burmistrza:

Drodzy mieszkańcy,

po informacji, że jedna z osób, z którą w ostatnim czasie miałem kontakt, czuje się źle, postanowiłem zostać w domu i ograniczyć wszelkie możliwe osobiste kontakty. Postanowiłem też prywatnie zrobić test na obecność koronawirusa. Dzisiaj okazało się, że wyniki testu są pozytywne. Wszystkie osoby, które miały ze mną w ostatnim czasie osobisty kontakt, zostały już poinformowane o wynikach mojego testu. Także dwie pierwsze osoby, które poprosiłem o zrobienie testu na koronawirusa – pracownicy biura podawczego i sekretariatu Urzędu Miasta w Wiśle – otrzymały na szczęście wynik negatywny. Mam nadzieję, że żadnych innych zachorowań nie będzie. Urząd miejski w Wiśle działa normalnie, ja ciągle pracuję zdalnie, chorobę przechodzę bezobjawowo.

Ta sytuacja pokazuje, że epidemia jest ciągle dużym problemem i mimo środków ostrożności nie byłem w stanie ustrzec się przed zachorowaniem. Dlatego proszę Was: dbajcie o siebie, zwracajcie uwagę na innych i zachowujcie ostrożność.

Wszystkim chorym życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Do zobaczenia już wkrótce.

Czytaj także:

Prezydent Jastrzębia Anna Hetman na kwarantannie

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj