Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Był pijany i uciekał przed policją. Pościg w Jastrzębiu-Zdroju

Facebook Twitter

Był pijany, bez uprawnień i uciekał przed policją. Mundurowi z jastrzębskiej komendy na ulicy Libowiec zatrzymali citroena, którego kierującego poddali badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wstępne badanie wskazało, iż kierujący znajduje się pod wpływem alkoholu. Policjanci kazali kierującemu opuścić pojazd, wtedy mężczyzna ruszył i zaczął uciekać. Stróże prawa podjęli pościg za kierującym. 34-latek próbując uniknąć odpowiedzialności, uciekał polami, polnymi drogami. Mundurowi na jakiś czas stracili z pola widzenia kierującego, jednakże, gdy podjechali do miejsca jego zamieszkania, zastali mieszkańca powiatu wodzisławskiego na swojej posesji.

Jak się okazało, 34-letni kierujący, miał sporo na sumieniu, gdyż oprócz niezatrzymania do kontroli drogowej miał aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. To jednak niejedyne jego występki. Po zbadaniu stanu trzeźwości mężczyzny wyszło na jaw, że w jego organizmie znajduje się ponad pół promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany. Teraz o losie 34-latka zdecyduje sąd.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj