Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Był poszukiwany listem gończym, schował się przed policją w…

Facebook Twitter

29-letni poszukiwany listem gończym wpadł, gdy policjanci przeszukali mieszkanie. Mężczyzna, będąc przekonanym, że znalazł znakomitą skrytkę, ukrył się w szafce pod zlewozmywakiem.

poszukiwany listem gończym
fot. policja Rybnik

Policjanci ogniwa patrolowo – interwencyjnego z Komisariatu Policji w Boguszowicach zatrzymali 29-letniego poszukiwanego listem gończym. Działania prowadzone przez śledczych doprowadziły do ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu.

Policjanci pojechali do jednego z mieszkań przy ulicy Pukowca. Kobieta, która otworzyła drzwi mieszkania, przekazała mundurowym, że mężczyzna wyszedł z mieszkania przed ich przybyciem. Stróże prawa nie dali jednak wiary słowom 33-latki i przeszukali mieszkanie.

Skulony mężczyzna, licząc, że uniknie w ten sposób więzienia, ukrył się w szafce pod zlewozmywakiem. Mundurowi zatrzymali 29-latka. Podczas zatrzymania mężczyzna znieważył interweniujących policjantów, groził im pobiciem, a ponadto chciał ich nakłonić do odstąpienia od czynności służbowych, proponując im łapówkę. Rybniczanin został osadzony w zakładzie karnym. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 8 lat więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj