Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Była zabawa, była muzyka, będą konsekwencje [WIDEO]

Facebook Twitter

Lokale zamknięte, więc przenieśli się w plener. Kilkanaście osób ze Śląska, w tym mieszkańcy Radlina, Katowic, Chorzowa brało udział w... nielegalnej dyskotece w lesie w Rudzie Śląskiej. Kilka osób zatrzymała policja.

W niedzielny (25.10.) wieczór z okolicy nieużytków na terenie rudzkiej dzielnicy Kochłowice dochodziły odgłosy muzyki. Okazało się, że ktoś zorganizował tam dyskotekę, w której brało udział kilkanaście osób. Większość z nich na widok mundurowych uciekła.

Stróże prawa zatrzymali 6 osób, wśród których był DJ odpowiedzialny za zorganizowanie tej imprezy. Policjanci zabezpieczyli sprzęt dyskotekowy oraz narkotyki, które mogły być tam rozprowadzane.

Wobec zatrzymanych sporządzone zostały wnioski do sądu o ukaranie za udział w zgromadzeniu powyżej 5 osób oraz niestosowanie się do obowiązku używania maseczek ochronnych i utrzymywania dystansu społecznego. Mężczyźnie, który zorganizował dyskotekę, przedstawiono dodatkowo zarzut organizacji zgromadzenia i posiadania narkotyków. Śledczy z komisariatu w Kochłowicach ustalają jeszcze, czy były tam wcześniej organizowane podobne imprezy.
Na naszej stronie znajdziecie nagranie wideo z plenerowej dyskoteki.

Czytaj także:

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 grudnia 2021