Byli nieskuteczni i przegrali. Hokeiści JKH GKS-u schodzili z lodu pokonani

Wczoraj (23.09.) ulegli na Jastorze Re-Plast Unii Oświęcim 2:4. Po pierwszej tercji w której mieli wiele bramkowych okazji przegrywali 0:2. Później wzięli się za odrabianie strat i po golach Frenksa Razgalsa i Macieja Urbanowicza, doprowadzili w trzeciej tercji do remisu.

Goście odpowiedzieli jednak bramką występującego w zeszłym sezonie w zespole z Jastrzębia Zackrego Phillipsa, a później trafili w ostatnich sekundach meczu do pustej bramki. Była to trzecia przegrana mistrza Polski w czterech ligowych meczach. Szansa na rehabilitację w niedzielę (26.09.) JKH GKS zagra na wyjeździe z Podhalem Nowy Targ.

JKH GKS Jastrzębie – Re-Plast Unia Oświęcim 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)

0:1 Dziubiński (Skinnars) 03:52
0:2 Carlsson (da Costa, Wishart) 19:01, 5/3
1:2 Razgals (Pavlovs, Horzelski) 32:11
2:2 Urbanowicz (Rac, Mlynarović) 50:00
2:3 Phillips (Themar, Krzemień) 55:19
2:4 Oriechin (Dziubiński) 59:34 (do pustej bramki)

JKH GKS Jastrzębie: Nechvatal – Górny, Bryk, Urbanowicz, Rac, A. Sevcenko – E. Sevcenko, Kostek, Kasperlik, Pavlovs, Razgals – Jass, Kamienieu, R. Nalewajka, Jarosz, Ł. Nalewajka – Horzelski, Bahaleisha, Kalns, Mlynarović, Pelaczyk.