Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Cały Rybnik w jednej aplikacji

Facebook Twitter

Urząd Miasta zachęca, by ściągnąć ją na swoje telefony i być na bieżąco z tym, co dzieje się obok. Jakie informacje dostarczy nam aplikacja "halo!Rybnik"?

Będzie można w niej przeczytać o najważniejszych wydarzeniach, aktualnościach z Rybnika, przejrzeć Gazetę Rybnicką, ustawić kalendarz wywozu odpadów czy zgłosić problem zauważony na terenie miasta. W aplikacji można także sprawdzić jakość powietrza, a dodatkowo codziennie rano otrzymamy powiadomienie o bieżącej jakości powietrza w Rybniku ze stacji pomiarowej przy ul. Borki.

Za pomocą halo!Rybnik będzie można wziąć udział w konsultacjach społecznych, będzie można wyrazić swoją opinię lub zagłosować na jakiś pomysł. Znajdziemy tam też interaktywną mapę miasta. Z działających do tej pory aplikacji dotyczących wywozu odpadów („Wywozik”) i zgłaszania problemów w mieście („Akcja-Reakcja”) będzie można korzystać jeszcze tylko do końca tego roku. Te sprawy można już załatwić za pomocą nowej apki.

Wszystkich użytkowników urzędnicy zachęcają również do dzielenia się opiniami na temat funkcjonalności aplikacji – zarówno tych istniejących, jak i takich, o jakie Waszym zdaniem apka powinna być rozbudowana. Na opinie czekają pod adresem: apka@um.rybnik.pl

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj