Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Celebryci przy pokerowych stołach [materiał partnera]

Facebook Twitter

Kiedy w mediach pojawia się nazwisko Tobey Maguire, większość ludzi widzi przed oczami wspaniałą kreację Petera Parkera w serii filmów o Spider-Manie. Wszyscy kojarzą Tobey'a jako dobrego aktora, ale niewielu zdaje sobie sprawę, że jest on również świetnym pokerzystą, który na przestrzeni lat wygrał przy pokerowych stołach całkiem pokaźną sumę. Podobnie jest w przypadku Shannon Elizabeth, znanej z filmu American Pie i w przypadku wielu innych znanych aktorów oraz celebrytów.

Zarówno Maguire, jak i Shannon grają w pokera od wielu lat, ale liczba tzw. „celebrytów”, którzy dołączyli do społeczności pokerowej cały czas rośnie. Poker stał się popularną rozrywką wśród komików, aktorów, muzyków i przedstawicieli wielu innych profesji. Pojawia się jednak pytanie, dlaczego? Poker ma w sobie coś magicznego. Jest to niezwykła gra, której zasad możemy nauczyć się w ciągu zaledwie kilku minut, ale doskonalenie strategii może nam zająć nawet całe życie. Naturalnie poker jest też świetną grą towarzyską, która pomaga w integracji, a zarazem wymusza na nas umiejętność logicznego myślenia, co sprawia, że jest zdecydowanie lepszym pomysłem na spędzenie wolnego czasu niż kolejny dzień z Netflixem. Wielu celebrytów gra w pokera online, czego najlepszym przykładem jest Neymar, Max Kruse czy Lewis Hamilton. Wymienionych mogliśmy oglądać niedawno w grze online na GGPoker – największej platformie do gry w pokera online na świecie.

Oczywiście każdy celebryta podchodzi do pokera w inny sposób. Niektórzy pojawiają się wyłącznie na turniejach charytatywnych, inni grają z przyjaciółmi i raczej wolą, aby ich hobby nie było komentowane w mediach, ale istnieje też grupa znanych osobistości, które otwarcie mówią o swojej pasji do pokera. Kto należy do tego grona? Postanowiliśmy przybliżyć Wam kilka sylwetek.

Aaron Paul

Jeżeli zaliczacie się do grona takich produkcji jak Breaking Bad, The Path czy Need for Speed, to z pewnością postać Aarona Paula jest Wam dobrze znana. Aaron otwarcie mówi o swoim zamiłowaniu do pokera i wziął nawet udział w jednej z kampanii reklamowych znanego operatora pokerowego wraz z takimi gwiazdami jak Neymar czy Cristiano Ronaldo. Aaron wziął udział w m.in w prestiżowym turnieju pokerowym na Bahamach, ale na pierwsze sukcesy wciąż jeszcze czeka.

Kevin Hart

Zdecydowanie najbarwniejsza postać na tej liście. Kevin zainteresował się pokerem stosunkowo niedawno, ale relacje z jego występów w turniejach pokerowych do dzisiaj biją rekordy popularności w serwisie YouTube.  Kevin był już ambasadorem dwóch pokoi pokerowych i swoją osobą potrafi ożywić nawet najbardziej nudnego zawodnika przy stole. Kevin z całą pewnością wniósł do całej pokerowej społeczności, powiew świeżości.

Ben Affleck

Tego aktora nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ben od wielu lat regularnie grywa w pokera, a jego poczynania przy stole zostały opisane nawet w książce Molly Bloom, która organizowała prywatne gry pokerowe dla znanych osobistości. Według internetowej bazy wyników HendonMob, Ben wygrał w turniejach pokerowych $360,400, chociaż wyniki te pochodzą z 2004 roku. Obecnie plotki głoszą, że Ben nadal regularnie zasiada do gier pokerowych, ale z dala od kamer.

Oczywiście to tylko trzy sylwetki graczy, a w rzeczywistości jest ich znacznie więcej. Śmiało można dziś powiedzieć, że poker jest jedną z najbardziej popularnych gier wśród celebrytów, a dzięki ciągłemu rozwojowi branży, coś nam mówi, że wyznania kolejnych gwiazd o miłości do pokera, to tylko kwestia czasu.

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj