Cenne 3 punkty przywieźli z Pruszkowa piłkarze Energetyka ROW Rybnik

Rybniczanie po dramatycznym meczu pokonali pruszkowski Znicz 3:2. Decydującego gola strzelili w ostatniej minucie meczu. ROW prowadził w spotkaniu 2:0 po golach Patryka Dudzińskiego i Mariusza Muszalika. Od 66 minuty grał jednak osłabiony, z boiska wyrzucony został pomocnik Konrad Gilewicz.

Znicz wyrównał wykorzystując dwa rzuty karne, ale minutę przed końcem spotkania gola na wagę zwycięstwa strzelił dla rybniczan wprowadzony kilka chwil wcześniej na boisko, Paweł Mandrysz. Dzięki wygranej ROW utrzymał drugie miejsce w tabeli drugiej ligi. W najbliższą sobotę rybniczanie zagrają na wyjeździe z trzecim zespołem – Stalą Stalowa Wola.

Znicz Pruszków – Energetyk ROW Rybnik 2:3 (0:1)

• 0:1 – Patryk Dudziński 2′
  • 0:2 – Mariusz Muszalik 63′
  • 1:2 – Maciej Górski 66′ (k.)
  • 2:2 – Maciej Górski 90+1′ (k.)
  • 2:3 – Paweł Mandrysz 90+3′