Cenne zwycięstwo rybnickich koszykarek

Glucose ROW Rybnik pokonał na wyjeździe Ślęzę Wrocław 82:80. Sobotnie (8.11.) spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty było wyrównane, rybniczanki wygrały choć zagrały bez nominalnej środkowej, kontuzjowanej amerykanki Drew Mingo, tylko kilka minut na parkiecie spędziła wracająca po kontuzji Martyna Stelmach.

Dzięki skutecznej grze zespół trenera Mikołajca sięgnął jednak po zwycięstwo, zapewniła je w ostatnich sekundach meczu, skutecznie egzekwując rzuty wolne Kateryna Rymarenko, Najskuteczniejszą zawodniczką ROW-u była w meczu zdobywczyni 25 punktów, amerykanka Leah Metcalf. W sobotę (15.11.) do Rybnika przyjeżdża zespół MKK Siedlce.