Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Charytatywny koncert dla Miejskiego Domu Pomocy Społecznej w Żorach

Facebook Twitter

W najbliższy piątek (15.05.) o godzinie 19.00 odbędzie się charytatywny koncert dla Miejskiego Domu Pomocy Społecznej w Żorach.

Fot. mok.zory.pl

Organizatorem koncertu są Miejski Ośrodek Kultury w Żorach oraz Jakub Koniński.

Zapraszamy Was na muzyczną ucztę prosto z Żorskiego MOKu. Zawsze podczas koncertów w których biorę udział powtarzam że każda złotówka ma wartość! Nie ważne są wielkie sumy lecz nawet mała pomoc, która zawsze cieszy i pokazuje dobro, którym należy obdarzać innych. Miejski Dom pomocy społecznej potrzebuje właśnie takiego wsparcia. Jako inicjator koncertu wierzę, że 15.05.2020 to będzie pamiętny dzień nie tylko dla nas organizatorów lecz także Żorzan którzy będą mieli okazję nie tylko zobaczyć koncert na platformie YouTube lecz także wspomóc zbiórkę charytatywną.

– pisze do naszej redakcji Jakub.

Relację z koncertu będziecie mogli zobaczyć na platformie YouTube. Link do niej znajdziecie parę dni wcześniej na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury  oraz na Facebooku Dj’a i prezentera Jakuba Konińskiego.

Obraz może zawierać: 5 osób, tekst

W koncercie wystąpią:

Łukasz Zimończyk: Uczestnik programu X-Factor . Na swoim koncie ma wiele nagród zdobytych na festiwalach Polskich i Zagranicznych. Występował na jednej scenie z Robertem Janowskim, Zespołem IRA, Cezarym Żakiem, Majką Jerzowską, Teresą Lipowską. Z pewnością jego marzeniem jest własna płyta i tego mu życzymy. Muzyka jest dla niego najpiękniejszą częścią jego życia.

Anna Kita: Miła,szczera i rozsądna. To co najbardziej docenia w życiu to miłość swoich bliskich i rodzinę. To z kim przebywa i jakimi ludźmi się otacza jest dla niej bardzo ważne. Muzyka to jej pasja z dzieciństwa, którą w dalszym ciągu kontynuuje i dzieli się nią z innymi.

Dominika Kozak: Studentka I roku studiów magisterskich na Akademii Muzycznej w Gdańsku na specjalności musical. Kocha oglądać filmy, seriale, czytać książki, ale najbardziej uwielbia śpiewać i dzielić się swoją pasja z innymi! Odtwórczyni roli Fiekły w gdyńskim ,,Ożenku” w reż. Piotra Jankowskiego. W ostatnim czasie miała okazję poznać specyfikę pracy w niemieckim teatrze przy musicalu ,,Till Ulenspiegel” w reż. Reinharda Siomona, gdzie mogła wykreować wiele ciekawych postaci w obcym języku! Aktualnie jest w trakcie prób do spektaklu ,,Eksperyment”, który (z racji na obecną sytuację) został wstrzymany, ale możecie obserwować ich działania online na Facebooku! Ogromna pasjonatka musicali, fanka londyńskiego West Endu, nie może się doczekać, żeby tam wrócić i zobaczyć kilka kolejnych spektakli

Rafał Kozik: Pełen pasji, młody, sympatyczny, przyjacielski,rozrywkowy człowiek a co najważniejsze ciągle idzie do przodu. Śpiew to dla niego przyjemność, chociaż ma już za sobą wiele nagród w festiwalach. Miał okazje pokazać się publiczności w programie Must be the music jak i na Festiwalu OFPA. Na co dzień pracujący specjalista pilnujący jakości w branży produkcyjnej.

Dawid Przybyło – Pianista z niezwykłymi zdolnościami. Muzyka jest jego pasją. Uczęszcza do Żorskiej Szkoły Muzycznej. Uwielbia muzykę poważną i zwierzęta. Na co dzień skromny, przyjacielski i pełen
uśmiechu. Gra na pianinie sprawa mu ogromną radość a każdy nowy utwór jest kolejnym wyzwaniem, które chce zrealizować.

Jakub Koniński – Dj, prezenter, wokalista. Od parunastu lat występujący na scenie dla przyjemności i serca do muzyki. Zawsze wiązał życie z muzyką dzięki której życie potoczyło się inaczej niż się spodziewał. Aktualnie niestety nie może działać w swojej pasji przez obecną sytuacje. Ma za sobą wiele życiowych osiągnięć a przede wszystkim nie boi się ryzyka. Pomysły ciągle narastają w jego głowie by wszystkich zarazić miłością do muzyki oraz pokazać jak wielka ma wartość.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj