Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Chata solna w środy za darmo

Facebook Twitter

Wodzisław przygotował darmowe seanse, polecając powietrze wolne od smogu w obiekcie na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. Przypomnijmy chata solna jest czynna od 11.00 do 19.00. Darmowe środy obowiązywać będą do końca lutego.

www.wodzislaw-slaski.pl

Jak już pewnie wiecie przebywanie w chacie solnej wzmacnia układ krążeniowo-oddechowy. Ponadto, wspomaga leczenie alergii, uczuleń, astmy, schorzeń dróg oddechowych, zapalenia zatok, oskrzeli, płuc, nadciśnienia, stanów pozawałowych, schorzeń układu pokarmowego, chorób reumatycznych czy stanów przemęczenia.

Chata czynna codziennie od 11:00 do 19:00 (ostatnie wejście o 18:00). Każdy seans rozpoczyna się punktualnie o pełnej godzinie i trwa 45 minut. Na seans prosimy przychodzić 15 minut wcześniej, ponieważ nie ma możliwości wejścia w trakcie rozpoczętego już seansu. Do chaty solnej należy wchodzić w obuwiu ochronnym (zalecane foliowe ochraniacze, dostępne w wypożyczalni sprzętu sportowego) lub w białych grubych skarpetach. Nie można wchodzić boso. Akcja potrwa do 28 lutego 2018 roku.

Przed przybyciem do Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” zachęcamy do kontaktu z pracownikiem wypożyczalni sprzętu sportowego i ewentualną wcześniejszą rezerwację godziny seansu pod numerem telefonu 513 713 180. Ilość osób przebywających jednocześnie w chacie solnej jest ograniczona (na jeden seans może zapisać się maksymalnie 12 osób).

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj