Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Chcemy przenieść standardy kosmetologii oraz medycyny estetycznej na wyższy poziom”. W Wodzisławiu Śląskim powstało CDL Clinic

Facebook Twitter

Na mapie naszego regionu powstało nowe miejsce świadczące usługi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Jak podkreślają specjaliści z CDL Clinic, ich głównym atutem jest kompleksowa opieka nad pacjentem oraz przeniesienie obecnych standardów na wyższy poziom. Czy rzeczywiście tak jest?

W tym celu spotkaliśmy się z Dorotą Lamczyk, właścicielką CDL CLinic.

Radio 90: Na Państwa stronie internetowej czytamy, że Specjalistyczne Centrum Medyczne CDL Clinic to wyjątkowe miejsce na estetycznej mapie Śląska, co zatem je wyróżnia?

Dorota Lamczyk: Niewątpliwie o wyjątkowości tego miejsca stanowią specjaliści, którzy tworzą CDL Clinic, czyli interdyscyplinarny, kompetentny zespół lekarzy oraz kosmetologów. Stawiamy na stały rozwój oraz strategię ukierunkowaną na zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług, a do oferty zabiegowej wprowadzamy wyłącznie procedury o udowodnionej skuteczności. Ponadto wyróżnia nas profesjonalna obsługa klienta, wysokie standardy oraz panująca życzliwa i przyjazna atmosfera.

Radio 90: Wysokie standardy, czyli co dokładnie?

Dorota Lamczyk: Mówiąc o wysokich standardach mam przede wszystkim na myśli – jak już wcześniej wspomniałam – spełnienie wszystkich standardów jakości bezpieczeństwa dotyczących wykonywanych zabiegów oraz udzielania świadczeń zdrowotnych. CDL Clinic dysponuje doskonale wyposażonymi funkcjonalnymi gabinetami, salą zabiegową wraz z kompleksowo zaprojektowanym pokojem pozabiegowym oraz specjalistycznym pomieszczeniem sterylizacji. W mojej opinii to właśnie kompleksowe zaplecze diagnostyczne – oczywiście poza doświadczeniem specjalistów – stanowi gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Radio 90: Jaki kierunek rozwoju obrało Specjalistyczne Centrum Medyczne CDL Clinic?

Dorota Lamczyk: Kierunek rozwoju, jaki obraliśmy to dążenie do uzyskania maksymalnego zadowolenia pacjentów i zaspokojenia ich oczekiwań. Ponadto inwestycja w najnowocześniejsze technologie oraz wprowadzenie do oferty zabiegowej innowacyjnych procedur w skali regionu.

Radio 90: Jakie to są innowacyjne procedury zabiegowe?

Dorota Lamczyk: Są to przede wszystkim zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej, takie jak chirurgiczna korekta opadających powiek, plastyka małżowin usznych, estetyczna korekta nosa czy zabiegi liposukcji wraz z lipotransferem. W mojej opinii pacjenci coraz chętniej wybierają zabiegi postrzegane jako bardziej naturalne i bezpieczne. W ten trend idealnie wpisuje się zabieg lipotransferu, czyli przeszczepu własnego tłuszczu pacjenta, czy też zabiegi z wykorzystaniem elementów medycyny regeneracyjnej i przeciwstarzeniowej takich jak osocze, czy fibryna bogatopłytkowa.

Radio 90: Czy to prawda, że CDL Clinic specjalizuje się w zabiegach laserowych?

Dorota Lamczyk: Zdecydowanie tak, zabiegi przy użyciu laserów medycznych to jedne z najbardziej popularnych, skutecznych metod usuwania różnych defektów dermatologicznych oraz estetycznych skóry. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w trwałej depilacji laserowej oraz laserowym zamykaniu rozszerzonych naczyń. W zakresie wykonywania zabiegów depilacji laserowej, co myślę, warto podkreślić, oferujemy klientom najwyższą jakość, doświadczenie i bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem dla autoryzowanego partnera. Nowością w naszej ofercie zabiegowej są zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej uzupełnione o konsultacje z fizjoterapeutą uroginekologicznym.

Radio 90: Wspomniała Pani o usuwaniu defektów dermatologicznych, proszę powiedzieć coś więcej na ten temat.

Dorota Lamczyk: CDL Clinic to miejsce wyspecjalizowane również w dziedzinie chorób skóry oraz dermatoskopowej diagnostyce zmian skórnych. Diagnostyka ta odgrywa istotną rolę przede wszystkim w rozpoznawaniu znamion barwnikowych, które niosą ze sobą ryzyko rozwoju czerniaka. Zabiegi z zakresu dermatochirurgii przeprowadzone są tradycyjną metodą chirurgiczną za pomocą skalpela lub z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii laserowych oraz metod elektrokoagulacji w warunkach sali zabiegowej.

Radio 90: Czy zabiegi dostępne w CDL Clinic są zabiegami drogimi, czy na każdą kieszeń?

Dorota Lamczyk: Wszystko zależy tak naprawdę od oczekiwań danego pacjenta oraz od tego, na jaki zabieg się zdecyduje. Uważam, że udało nam się zachować umiarkowany zakres cen pomimo znacznego zwiększenia standardów świadczonych usług. CDL Clinic zapewnia swoim pacjentom również możliwość ratalnej spłaty kosztów usług, dzięki czemu w prosty i korzystny sposób można sfinansować właściwie wszystkie zabiegi.

Radio 90: CDL Clinic jest także w internecie, w mediach społecznościowych. Każdy może zapoznać się z proponowaną ofertą.

Dorota Lamczyk: Zdecydowanie tak, social media to doskonałe miejsce do przekazywania najnowszych wiadomości szczególnie w obecnych czasach, kiedy to większość działań przeniosła się do internetu. Jest to również nieocenione miejsce otrzymywania informacji zwrotnej od pacjentów, ich rekomendacje budują wizerunek eksperta, a pozytywne opinie dotyczące wykonywanych zabiegów pozwalają zainteresować nowych klientów. Serdecznie zapraszam do polubienia naszego profilu i śledzenia działalności CDL Clinic na Facebooku. CDL CLinic znajdziecie również na Instagramie.

Radio 90: Dziękuję za rozmowę.

Dorota Lamczyk: Dziękuję i zapraszam do Specjalistycznego Centrum Medycznego CDL Clinic w Wodzisławiu Śląskim.

Adres

  • CDL CLINIC Dorota Lamczyk
    ul. Kokoszycka 176
    Wodzisław Śląski 44-313
  • Telefon: +48 603 517 721
  • E-mail: kontakt@cdlclinic.pl

Jak dojechać

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj