Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Chciały sprzedać koc a ukradły 8 tysięcy złotych. Szuka ich policja z Knurowa

Facebook Twitter

Policjanci z Knurowa szukają dwóch złodziejek. Do kradzieży doszło 13 czerwca w mieszkaniu przy ulicy Reymonta w Knurowie. Kobiety pod pretekstem sprzedaży koca weszły do mieszkania. W trakcie rozmowy jedna z nich poprosiła o szklankę wody.

Gdy właścicielka mieszkania poszła do kuchni złodziejki skradły gotówkę, 8 tysięcy złotych. Zaniepokojona kobieta nakazała im opuszczenie mieszkania, a następnie sprawdziła mieszkanie i odkryła brak gotówki.

W trakcie dochodzenia policjanci odnaleźli nagranie z kamer przemysłowych, na którym widać podejrzane o kradzież kobiety.

– informuje policja z Gliwic.

Rysopisy kobiet podejrzanych o kradzież:

– wiek około 40-50 lat, tęgiej budowy ciała, włosy jasne z widocznymi ciemnymi odrostami spięte z tyłu, ubrana w czarną bluzkę z krótkim rękawem i jasnym nadrukiem, spódnicę do kolan w kolorze czarnym.

– wiek około 25-35 lat, szczupła w widocznej ciąży, włosy ciemne upięte z tyłu, ubrana w czarną bluzkę z krótkim rękawem, różową spódnicę do kolan.

Osoby posiadające informację na temat zdarzenia, rozpoznające kobiety, bądź mogące udzielić dodatkowych informacji, proszone są o kontakt z prowadzącym śledztwo w Komisariacie Policji w Knurowie, pod nr tel: 32 337 25 20 lub mailowo: andrzej.mrowiec@gliwice.ka.policja.gov.pl

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj