Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Chętni na mieszkania czynszowe w Żorach mogą się zgłaszać do 15 stycznia

Facebook Twitter

Miasto podało najważniejsze terminy przy realizacji jednej z największych inwestycji ostatnich lat. Z wiadomości radia 90 wiecie już, że na osiedlu Pawlikowskiego powstają nowe miejskie bloki. Oddanie do użytku pierwszych mieszkań planowane jest na jesień przyszłego roku, teraz trwa przyjmowanie ankiet od chętnych. Nazwiska pierwszych najemców mają zostać ogłoszone w lutym.

 

Osoby, które są zainteresowane zamieszkaniem w jednym z powstających budynków a nie zgłosiły się do programu „Z przyszłością w Żorach” mogą nadal złożyć odpowiednią ankietę w terminie do 15 stycznia 2018 roku. Ankiety przesłane po tym terminie będą uczestniczyły w następnych etapach ustalania kolejności prawa do wyboru mieszkań, które zaplanowano w przyszłości. Ankietę można znaleźć na stronie internetowej Zarządu Budynków Miejskich.

Wszyscy zainteresowani, którzy już wcześniej złożyli ankietę powinni natomiast do 15 stycznia 2018 r. potwierdzić chęć udziału w programie. Do każdej takiej osoby zostanie wysłana wiadomość e-mail z adresu zprzyszlosciawzorach@zbmzory.pl, w treści której znajdzie się przekierowanie do specjalnego formularza, pozwalającego na potwierdzenie udziału w programie „Z przyszłością w Żorach”. W formularzu obowiązkowo należy podać swoje aktualne dane osobowe i kontaktowe tj. imię i nazwisko, PESEL, nazwę i nr dokumentu tożsamości, adres zamieszkania, e-mail, nr telefonu oraz zapoznać się z pouczeniami dotyczącymi ochrony danych osobowych.

Swój udział w programie można również potwierdzić odwiedzając siedzibę Zarządu Budynków Miejskich w Żorach, mieszczącą się przy al. Wojska Polskiego 4a, pokój nr 7.

Po potwierdzeniu zainteresowane osoby otrzymają informację o nadanym im numerze, który będzie brał udział w ustalaniu kolejności prawa do wyboru mieszkań. Odbędzie się ono w sobotę 24 lutego 2018 r. o godzinie 9:00 w hali sportowej MOSIR Żory, przy ul. Folwareckiej 10. Wstęp będzie otwarty dla wszystkich zainteresowanych osób.

Według ustalonej kolejności numerów przypisane do nich osoby będą zapraszane do siedziby ZBM w Żorach w wyznaczonym terminie, począwszy od 5 marca 2018 roku. Podczas wizyty będą mogły wybrać dla siebie mieszkanie czynszowe.

Telefony kontaktowe w ZBM: 512 612 564 oraz 514 282 626.

WAŻNE TERMINY

15 stycznia 2018 r. – ostateczny termin składania ankiet dla osób zainteresowanych wynajmem mieszkania,

15 stycznia 2018 r. – potwierdzenie udziału w programie przez osoby, które już wcześniej złożyły ankiety

24 lutego 2018 r. – publiczne ustalanie kolejności prawa do wyboru mieszkań z programu „Z przyszłością w Żorach”

Najczęściej zadawane pytania dot. programu oraz odpowiedzi: TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj