Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ciało wyłowione z Odry: To 31-latek z Jastrzębia, został zamordowany

Facebook Twitter

W piątek (29.10.) w Brzeźnicy pływające w Odrze ciało zauważyli rolnicy pracujący na leżącym obok rzeki polu. Natychmiast wezwali ratowników, ci wyłowili człowieka. Jak informowała policja na ciele mężczyzny stwierdzono obrażenia mogące sugerować, że do jego śmierci mógł się ktoś przyczynić. Wczoraj (2.11.) podejrzani o zabójstwo trafili do tymczasowego aresztu.

fot.raciborz.policja.gov.pl

Do późnych godzin wieczornych w piątek (29.10.) policjanci, prowadzili na miejscu działania, nadzorowane przez prokuratora. Ustalana była między innymi tożsamość mężczyzny. W weekend raciborscy kryminalni potwierdzili, że jest to 31-letni mieszkaniec Jastrzębia- Zdroju.

Wstępne oględziny zwłok ujawniły obrażenia, których charakter wskazywał, że do śmierci mężczyzny mógł się ktoś przyczynić.

– podała policja. W niedzielę (31.10.) zatrzymano mężczyzn związanych z przestępstwem. Zatrzymani, to dwaj mężczyźni w wieku 34 i 39 lat, którzy już usłyszeli zarzut zabójstwa 31-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju. Jak zeznali do zdarzenia doszło 11 października w domu jednorodzinnym w Szymocicach.

fot.raciborz.policja.gov.pl

Za to przestępstwo, zgodnie z kodeksem karnym, grozi kara nawet dożywotniego więzienia. Wczoraj (2.11.) sąd przychylił się do wniosku śledczych, tymczasowo aresztując mężczyzn na trzy miesiące.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj