Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ciepło, cieplej, najcieplej… Najcieplejsze miejsce na ziemi [FOTO]

Facebook Twitter

Tego popołudnia odliczaliśmy czas do pierwszych koncertów w Najcieplejszym Miejscu na Ziemi. W studio plenerowym Radia 90 na wodzisławskim stadionie nasi reporterzy witali pierwszych festiwalowych gości, rozmawiali z organizatorami i naszymi słuchaczami, którzy uwielbiają festiwal reggae w Wodzisławiu.

Tego popołudnia Arkadiusz Żabka rozmawiał z osobą, która wymyśliła festiwal, bez której festiwalu nie można sobie wyobrazić….Tak, to Rafał Karwot z zespołu TABU:

Organizatorzy dwudniowego festiwalu Najcieplejsze Miejsce na Ziemi pomyśleli także o tych, którzy chcą spędzić pełne dwa festiwalowe dni w tym miejscu. To dla nich po raz kolejny przygotowali pole namiotowe. Zajrzał tam nasz reporter Robert Krzyżaniak, spotkał ludzi, którzy specjalnie na festiwal przyjechali już po raz kolejny:

W plenerowym studiu Radia 90 na wodzisławskim stadionie, gdzie dziś (27.07.) rozpoczyna się festiwal Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi, nasi reporterzy rozdawali także nagrody zwycięzcom w naszym konkursie. Posłuchajcie kto nas odwiedził:

A teraz nasi słuchacze z Rydułtów- mama, tata, trzy dziewczyny:

I raz jeszcze Rafał Karwot organizator festiwalu reggae…

Najcieplejsze Miejsce na Ziemi w piątek (27.07.) i w sobotę (28.07.). Stadion w Wodzisławiu Śląskim!

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 14 maja 2021