Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Cieszyn: 15. Festiwal Wakacyjne Kadry w piątek (28.08.) na rynku [WIDEO]

Facebook Twitter

Już w najbliższy piątek (28.08.) o godzinie 20.30 ostatnia projekcja filmów w ramach 15. Festiwalu Wakacyjne Kadry. Tym razem na ekranie pojawią się - "Najnowsze przygody Mikołajka" i "Niezwykła podróż Fakira, który utknął w szafie".

Ze względu na obowiązujące obecnie w naszym powiecie środki bezpieczeństwa, tym razem zostanie wydzielony zamknięty teren wydarzenia w którym znajdzie się tylko 100 leżaków.

„Niezwykła podróż Fakira, który utknął w szafie”.

Młody i przystojny fakir Aja opuszcza Indie, aby odnaleźć w Paryżu swojego ojca i przy okazji odwiedzić szwedzki sklep z meblami, o czym marzy od dziecka. Gdy wreszcie do niego trafia, od pierwszego wejrzenia zakochuje się w ślicznej Marie. Nadzieje na miłość rozwieją się, kiedy w wyniku szalonego zbiegu okoliczności Aja utknie w szafie i wyruszy w niesamowitą podróż przez Europę.

Projekcje filmowe w ramach 15. Festiwalu Wakacyjne Kadry są bezpłatne i odbywają się przy zachowaniu wszelkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa – dystansu społecznego oraz maseczek w przypadku braku możliwości zachowania 2m dystansu pomiędzy uczestnikami wydarzenia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj