Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Cieszyn: 17 zarzutów dla notorycznego złodzieja

Facebook Twitter

Łupem złodzieja padały samochody, ale również rowery, sprzęt elektroniczny czy drobiazgi pozostawione przez nieuważnych klientów w restauracjach.

Na przełomie września i października, na terenie Cieszyna, wzrosła liczba przestępstw związanych z kradzieżami i włamaniami. Po przeanalizowaniu zebranych materiałów i zabezpieczonych śladów, kryminalni ustalili podejrzanego. Przestępca został zatrzymany przez patrol cieszyńskiej prewencji w nocy, z 14 na 15 października. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli przy nim skradziony dzień wcześniej telefon.

Policjanci ustalili, że 30-latek ma na swoim koncie przynajmniej kilkanaście innych przestępstw. Okazało się, że podejrzany popełnił ich co najmniej 1. Były to to kradzieże i włamania do samochodów, kradzieże rowerów, telefonów, sprzętu budowlanego, kart bankomatowych i gotówka. Wartość skradzionych przez podejrzanego rzeczy przekroczyła 100 tysięcy złotych. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do wszystkich kradzieży i włamań. Mężczyzna juz został tymczasowo aresztowany.

Sprawa jest w toku i nie jest wykluczone, że 30-latek ma na swoim koncie więcej podobnych przestępstw.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 lutego 2023