Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Cieszyn: Burmistrz miasta w izolacji. Ma pozytywny wynik testu [WIDEO]

Facebook Twitter

Dbajmy wszyscy o siebie, zachowujmy odległości, nie zapominajmy o szukaniu sposobów na obniżenie poziomu stresu. To wszystko ma znaczenie. I trzymajcie kciuki za mój szybki powrót do zdrowia - napisała na internetowym profilu Gabriela Staszkiewicz Burmistrz Cieszyna.

Jak poinformowała, jest zakażona koronawirusem. Potwierdziły to wyniki, które dzisiaj (28.10.) odebrała.

Ja jestem w izolacji, moja rodzina w kwarantannie, ale nie jesteśmy sami. Jest całkiem spora grupa osób, która jest w tej sytuacji. Wszystkich was bardzo serdecznie pozdrawiam, trzymam za was kciuki. Nie dajmy się wirusowi. Wszystkich zdrowych za to proszę o to, żeby się izolowali, żeby nosili maseczki, żeby na siebie uważali. Do zobaczenia jak wszyscy przez to przejdziemy.

Gabriela Staszkiewicz jest kolejnym samorządowcem w regionie, który jest, bądź był zarażony. Wcześniej chorowali m.in. włodarze Pszowa. W lipcu zachorowała Anna Hetman, prezydent Jastrzębia-Zdroju.

 

Dbajmy wszyscy o siebie, zachowujmy odległości, nie zapominajmy o szukaniu sposobów na obniżenie poziomu stresu. To wszystko ma znaczenie. I trzymajcie kciuki za mój szybki powrót do zdrowia.

Opublikowany przez Gabriela Staszkiewicz Środa, 28 października 2020

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 maja 2022