Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Cieszyn: Kolizja, dachowanie i ucieczka

Facebook Twitter

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło wczoraj (05.08.) po południu w Cieszynie. Na ulicy Stawowej zderzyły się cztery samochody osobowe.

Kierowca fiata seicento uderzył w samochód osobowy, następnie odbił się od niego i zderzył się z dwoma kolejnymi autami. W skutek uderzenia seicento dachowało. Kierowca – sprawca oraz pasażer uciekli z miejsca zdarzenia – mówi nam komisarz Rafał Domagała, z cieszyńskiej policji.

Kierowca fiata seicento po tym zdarzeniu oddalił się w nieznanym kierunku. Jeszcze wczoraj rozpoczęto poszukiwania. Osoby, które był ranne w tym zdarzeniu odniosły niegroźne obrażenia, dlatego zostało zakwalifikowane to jako kolizję drogowe. Personalia osoby, która uciekła są znane, dlatego jego zatrzymanie jest kwestią czasu.

Dzisiaj natomiast ma być wiadomo czy sąd orzeknie areszt dla sprawcy wypadku drogowego w Drogomyślu. Przypomnijmy w niedzielne popołudnie 42-letni mieszkaniec Strumienia, mając 3 promile i jadąc bez uprawnień, doprowadził do kolizji z motocyklistą. Rannego w ciężkim stanie śmigłowcem LPR przetransportowano do szpitala w Bielsku-Białej.

Przeczytaj: Drogomyśl: Bez uprawnień i z 3 promilami. Ranny motocyklista

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj