Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Cieszyn: Korki na S52. Pawłowice: Policja blokuje drogę

Facebook Twitter

Powróciły korki na drogę ekspresową S52. Chodzi o dojazd do granicy w Cieszynie-Boguszowicach.

Od rana informujecie nas, że wiele tirów podąża w kierunku przejścia granicznego z Czechami. Informację potwierdza oficer prasowy cieszyńskiej policji, asp. Krzysztof Pawlik.
Kolejka może się jeszcze zwiększyć, ponieważ policja zablokowała w Pawłowicach dla tirów drogę 938, nią nie przejadą ciężkie zestawy.

Policjanci, którzy tam dbają o bezpieczeństwo, postanowili o tym, że wszystkie samochody ciężarowe, pojazdy osobowe też, które się ustawiają w kierunku przejścia granicznego do Czech, będą kierowane na drogę S52 od strony Skoczowa. Także od Pawłowic wjazd dla samochodów ciężarowych jest zablokowany. Wszystkie pojazdy kierujemy na Skoczów, a następnie na drogę S52, na której się pojazdy ustawiają w kolejce do przejazdu na teren Czech. Ze względu na te wszystkie uwarunkowania, czyli przekierowania kilka kilometrów na pewno. Czas pokaże, jak czeska strona upora się z kontrolami.

Wzmożony ruch związany jest z kumulacją tirów po weekendzie i chęcią przejazdu przez granicę, a także dłuższymi kontrolami na przejściu w Cieszynie.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj