Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Cieszyn: Kto ukradł różowy fotel? [WIDEO]

Facebook Twitter

Różowy jelonek i różowy fotel – z tymi elementami odwiedzający kojarzą cieszyńskie Wzgórze Zamkowe. Od wielu lat wiele osób robi sobie pamiątkowe zdjęcia. Niestety, po minionym weekendzie ze wzgórza zniknął fotel.

Jest charakterystyczny, bo ma spore rozmiary i rzucający się w oczy kolor. – Był częścią jednej z wystaw sprzed. Lat. Teraz zmienił miejsce pobytu. Może ktoś ma jakieś wieści o naszym zaginionym? – pyta za pośrednictwem Radia 90 Beata Mońka z Zamku Cieszyn.

Bajkowy dizajn – tak to się nazywało albo 12, albo 11 rok bardzo dawno temu. Wydawało się, że księżniczki na tym różowym fotelu a chłopcy równie chętnie robili zdjęcia, więc był bardzo demokratyczny. Stał przy Informacji Turystycznej, zdarzało się, że gdzieś tam obok na trawniku, bo czasem ktoś jakąś sesję robił. Nie mieliśmy z tym problemu, najwyżej kawałek przewędrował i nic się nie działo takiego. Na ogół w rejonie informacji na Wzgórzu sobie wędrował najwyżej, ale zawsze wracał.

Zawsze wracał, tym razem jednak ktoś z nim zawędrował daleko. Jeśli zobaczycie gdzieś na terenie Cieszyna duży, różowy fotel – dajcie znać. Niech wróci na Wzgórze Zamkowe.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj