Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Cieszyn: Policja zatrzymała oszusta [WIDEO]

Facebook Twitter

Współpraca policjantów z Cieszyna i Kłodzka zaowocowała zatrzymaniem oszusta. Dzięki szybkiej informacji, mieszkanka Dolnego Śląska nie utraciła oszczędności, a stróże prawa przechwycili mężczyznę, który metodą na 'wnuczka' próbował oszukać kobietę.

Cała historia – jak w takich przypadkach – zaczęła się od jednego telefonu. Tuż przed świątecznym weekendem w mieszkaniu mieszkanki Kłodzka rozległ się dzwonek telefonu. Dzwoniła kobieta podająca się za jej córkę. Rozmówczyni twierdziła, że ma kłopoty i potrzebuje pieniędzy, ale sama nie da rady się po nie zgłosić… po gotówkę miała przyjść inna osoba. I tak tez się stało. W mieszkaniu pojawił się kurier, który odebrał pieniądze.

Sprawa ma jednak pozytywny finał. W wyniku działań policyjnych w Cieszynie został zatrzymany 61-letni mężczyzna, który odbierał pieniądze od kuriera. Funkcjonariusze zabezpieczyli wyłudzone 8 tys. zł. Podejrzany mieszkaniec powiatu cieszyńskiego trafił do policyjnego aresztu. Ale jak mówi rzecznik policji w Kłodzku, sprawa jest rozwojowa, a postępowanie dalej się toczy. Nie jest wykluczone, że w sprawie będą kolejne zatrzymania.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj