Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Cieszyn szuka lokalnych twórców. Tworzysz? Zgłoś się!

Facebook Twitter

Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Cieszynie tworzy bazę twórców i firm lokalnych produktów z terenu gminy Cieszyn, którzy zaprezentowani zostaną w folderze promującym ich wyroby.

Jeśli tworzysz oryginalne rzeczy związane ze Śląskiem Cieszyńskim, zaprezentuj swoją pracę. To będzie okazja do promocji swoich wyrobów.

Zamysłem akcji jest zebranie listy atrakcyjnych, ciekawych osób i firm, które tworzą rękodzieło, pamiątki, gadżety

– mówi Łukasz Kazimierowicz, naczelnik Wydziału Kultury i Promocji Cieszyna.

Po zebraniu ofert tychże osób, instytucji, podmiotów chcielibyśmy stworzyć folder, którym moglibyśmy promować cieszyńskich twórców i cieszyńskie pamiątki. Coś, co można zabrać Cieszyna, coś, co turysta mógłby sobie kupić i miałby to w tym folderze w bardzo przystępnej formie. Myślimy o tym, żeby stworzyć coś w formie adresownika, gdzie dany podmiot mógłby wskazać, gdzie ma swoją siedzibę, gdzie są dostępne produkty i gdzie się udać, żeby takie zakupić.

Jesteśmy pewni, że są wśród nas osoby i firmy, które tworzą z pasją niezwykłe rzeczy, często jednak pozostają one niezauważone

– dodaje Kazimierowicz.

Twórcy i firmy z gminy Cieszyn, którzy chcą, aby informacja o wykonywanym przez nich rękodziele znalazła się w folderze, proszeni są o uzupełnienie Karty zgłoszenia. Kartę zgłoszenia wraz z dokumentacją zdjęciową należy złożyć w Wydziale Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Cieszynie,

43-400 Cieszyn, Rynek 1 tel. 33 47 94 244 lub wysłać e-mailem na adres: media@um.cieszyn.pl.

Kartę zgłoszenia można pobrać TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj