Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Cieszyn wraz z Ustroniem przeciwko…”koronie”! Niecodzienny duet w niezwykłej akcji

Facebook Twitter

Burmistrzyni Cieszyna – Gabriela Staszkiewicz oraz Burmistrz Miasta Ustroń – Przemysław Korcz przyjęli wyzwanie #hot16challenge2.

Tym razem można słuchać i oglądać wspólny rap w wykonaniu włodarzy Cieszyna i Ustronia. To pierwszy taki przypadek w naszym powiecie! I jak wszyscy w akcji #hot16challenge2, rapują w jakże szczytnym celu, śpiewając utwór o…Śląsku Cieszyńskim i nie tylko. Wspólnie zachęcają do wspierania akcji charytatywnych a zwłaszcza pomocy szpitalom walczącym z #Covid19.

Nagranie wyzwania podbija polski internet – w całej okazałości i szerokości. Aby wziąć w nim udział po pierwsze…trzeba być nominowanym. Następnie nagrać 16-wersowy utwór oraz wpłacić pieniądze na walkę z pandemią wirusa SARS-CoV-2, która prowadzona jest pod linkiem https://www.siepomaga.pl/hot16challenge
Każdy, kto już dostąpi tego niewątpliwego zaszczytu, może rzucić wyzwanie kolejnym osobom, które mają 3 doby, nie więcej, na nagranie swojej piosenki, z autorskimi tekstami.

Podjęliśmy rękawicę rzuconą przez Polecómy. Rada Śląska Cieszyńskiego #hot16challenge2 (…)Tutaj jest Cieszyńskie Księstwo: niezależność no i męstwo! Tu szpitale trzeba wspierać i po prostu kasę zbierać! Chcemy działać z sąsiadami, wirusowi się nie damy! Razem pokonamy drania, bo jesteśmy, bo jesteśmy! Co? Nie do pokonania!

Jak Wam się podoba?

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj