Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Cieszyn z nową stroną www

Facebook Twitter

Ma być źródłem informacji nie tylko dla mieszkańców Cieszyna, ale i dla turystów odwiedzających nadolziańskie miasto. Cieszyn chwali się nową stroną internetową.

Do tej pory funkcjonowały dwa serwisy, jeden bardziej był skupiony na informacjach urzędowych, drugi na tym, co się w mieście działo. Prowadziło to do tego, że czasami trudno było wyszukać interesujące nas informacje. Teraz pod adresem www.cieszyn.pl mamy zebrane wszystkie wiadomości.

Prace i opracowanie koncepcji trochę trwało, ale mamy nadzieję, że witryna będzie zachęcała mieszkańców do aktywności i stanowiła wygodną platformę kontaktu z pracownikami urzędu oraz jego kierownictwem

– mówi Łukasz Kazimierowicz Naczelnik Wydziału Kultury i Promocji Miasta:

Przyświecał nam jeden cel. Strona ma być atrakcyjna i poukładana. Ma być stroną logiczną, przyjazną naszym mieszkańcom, przyjazną turystom i wszelkim osobom, które szukają informacji na temat naszego miasta. Strona ta też kieruje na różne serwisy tematyczne dotyczące turystyki, czyli strony www.visitcieszyn.com, a także strony poświęconej sportowi. Zapraszamy do korzystania, zapraszamy do dzielenia się z nami uwagami na temat tej strony.

Polecamy nowy serwis miejski Cieszyna.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj