Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Cieszyn zachęca do udziału w ankiecie na temat mobilności

Facebook Twitter

Czy sytuacja zawodowa uległa zmianie po wybuchu epidemii koronawirusa? Jak teraz pracujemy? Jak podróżujemy? Takie pytania padają w badaniach prowadzonych także w naszym regionie. Do udziału w ankiecie zaprasza Cieszyn.

To badania naukowe, obejmujące Polskę, Czechy, Słowację, Chorwację i Słowenię, a ich tematem są zmiany mobilności mieszkańców, po wprowadzeniu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa.

Ankieta

Pracownicy dydaktyczni Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile, University of Žilina, The Institute of Technology and Business in České Budějovice, University of Ljubljana oraz University of Zagreb, prowadzą międzynarodowe badania naukowe, obejmujące Polskę, Czechy, Słowację, Chorwację i Słowenię. Tematem badań są zmiany mobilności mieszkańców, po wprowadzeniu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa.

Zapraszamy Państwa do udziału w dobrowolnych i anonimowych badaniach ankietowych. Zgromadzone statystyki wykorzystywane będą, jako zagregowane dane naukowe, które stanowić będą cenne źródło do przygotowania międzynarodowej analizy porównawczej w postaci naukowego artykułu. Ankieta składa się z 18 pytań pozwalających na wybór jednej odpowiedzi lub umożlwiających wpisanie własnej opinii/komentarza.

– pisze w imieniu zespołu badawczego dr inż. Piotr Gorzelańczyk z Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile.

Wypełnienie ankiety zajmie około 5 minut.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2022