Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Cieszyn: Złamał nogę na kradzionym rowerze

Facebook Twitter

Złamał nogę, spadając z roweru, ukradzionego chwilę wcześniej. 27-latek z Cieszyna zadzwonił na numer alarmowy, prosząc o pomoc. Upadł z roweru i bolała go noga.

Mężczyzna, który był pod wpływem alkoholu, zniecierpliwiony dzwonił kilkukrotnie, ponaglając służby. Pierwszy na miejsce przyjechał dzielnicowy, który zauważył znanego mu już z wcześniejszych interwencji mężczyznę, który leżał w pobliżu posesji.

27-latek narzekał na ból nogi, która, jak się później okazało, była złamana. W trakcie udzielania mu pomocy przez ratowników medycznych dzielnicowy zapytał, o pochodzenie roweru. Ponieważ tłumaczenia nie były jasne, dzielnicowy zaczął przepytywać okolicznych mieszkańców.

Jak się okazało, 27-latek ukradł rower pozostawiony na klatce schodowej, wyszedł z nim w kierunku jezdni i usiłował nim odjechać. Niestety dla niego samego, usiłując wsiąść na rower, tak niefortunnie upadł, że złamał nogę i zmuszony był zadzwonić po pomoc. Ta szybko została udzielona- mężczyzna ostatecznie trafił do szpitala, skradziony rower wart 1300 zł do rąk właścicielki. Po opuszczeniu szpitala 27-latek trafi przed sądem, grozi mu do 5 lat. więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj