Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Cieszyn: Zmiany w kursowaniu autobusów z powodu zapadliska

Facebook Twitter

Będzie zmiana rozkładu jazdy w cieszyńskiej komunikacji. Z powodu zapadliska na Przepilińskiego konieczna była również korekta przebiegi tras autobusów nr 10 i 50.

autobus
fot. ZGK Cieszyn

Droga ciągle zamknięta. Autobusy zmieniają trasę

Przypomnijmy, nie ma w tej chwili możliwości przejazdu autobusów komunikacji miejskiej dolnym odcinkiem ulicy Przepilińskiego (od ulicy Stawowej do Kajzara). Dlatego konieczne jest wprowadzenie czasowej zmiany, do momentu wyremontowania fragmentu drogi i dopuszczenia na nim ruchu autobusów komunikacji miejskiej. Planowane jest również przeniesienie przystanku „Kajzara”. Kurs linii 10 w kierunku Bobrek Wschód zamiast zawracać na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Kajzara pojedzie przez Filipowicza – Przepilińskiego – Kajzara.

Planowane jest również przeniesienie przystanku „Kajzara” (w kierunku centrum Cieszyna) ze skrzyżowania ulic Kościuszki i Kajzara, na ulicę Kajzara, naprzeciw przystanku „Kajzara” (w kierunku Bobrek Wschód).

Kurs linii 10 w kierunku Bobrek Wschód zamiast zawracać na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Kajzara pojedzie ulicami Kościuszki – Filipowicza – Przepilińskiego – Kajzara – Kościuszki obsługując przystanek „Kajzara”.

Kurs linii 10 w kierunku centrum Cieszyna zamiast zawracać na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Kajzara pojedzie ulicami Kościuszki – Kajzara – Przepilińskiego – Filipowicza – Kościuszki obsługując przeniesiony przystanek „Kajzara”. Kursy linii 50 pojadą ulicami Kościuszki i Kajzara obsługując przystanki „Kościuszki” i „Kajzara”, przystanki te zostaną dodane do rozkładu jazdy linii 50.

Rozkład jazdy autobusów w Cieszynie można znaleźć TUTAJ.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj