Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Cieszyńska komunikacja znów bezpośrednio obsługuje klientów

Facebook Twitter

Wydział Komunikacji w Cieszynie wraca do bezpośredniej obsługi klientów. Podjęto taką decyzję pomimo trudnego stanu epidemicznego a dotyczy Referatów Rejestracji Pojazdów i Prawa Jazdy. Wszystkie wcześniejsze rezerwacje terminów do Rejestracji Pojazdów, jak również do Prawa Jazdy są aktualne i nie przepadają.

Fot. powiat.cieszyn.pl

Nadal istnieje możliwość Internetowej Rezerwacji Terminów. Podczas osobistej wizyty w Starostwie Powiatowym w Cieszynie konieczne jest zachowanie niezbędnych środków bezpieczeństwa.

Oznakowane automaty do dezynfekcji rąk znajdują się w holach obiektów Starostwa Powiatowego.

Przy stanowisku wyznaczonym do bezpośredniej obsługi klientów może znajdować się wyłącznie jedna osoba, nie licząc pracowników obsługujących.

Pomimo wprowadzanych udogodnień, w trosce o bezpieczeństwo, w związku z trudną sytuacją epidemiologiczną dotyczącą koronawirusa w województwie śląskim, nadal obowiązuje apel by w pierwszej kolejności załatwiać sprawy:

  • telefonicznie (od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu) – nasi urzędnicy udzielą wszelkich niezbędnych informacji w zakresie poszczególnych spraw oraz pomogą ustalić, jakie sprawy można załatwić zdalnie, wykaz numerów telefonów: TUTAJ.
  • mailowo poprzez adres sekretariat@powiat.cieszyn.pl lub poprzez adresy poszczególnych Wydziałów/Biur, których wykaz znajduje się tutaj: TUTAJ.
  • drogą pocztową na adres: Starostwo Powiatowe w Cieszynie, ul. Bobrecka 29,
    43-400 Cieszyn,
  • opłat można dokonywać tradycyjnie (ul. Bobrecka 29 – Kasa, ul. Szeroka 13 – opłatomat, płatność w placówce pocztowej) lub przez bankowość elektroniczną, wykaz kont bankowych znajduje się tutaj: TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 lipca 2020