Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Cieszyński Fortuna Challenge dla dzieci i mlodzieży

Facebook Twitter

Cieszyński Fortuna Bieg Challeng - wydanie drugie, tym razem adresowane do dzieci i młodzieży. W związku ze zbliżającym się ich świętem Urząd Miasta w Cieszynie proponuje sportową zabawę dla najmłodszych.

Od piątku (29.05.) do poniedziałku (1.06.) na fanpage’u biegu w mediach społecznościowych organizatorzy będą czekać na zdjęcia i filmiki pokazujące różnego rodzaju treningi, na jakie zdecydowali się młodzi uczestnicy. Jeśli ktoś brał udział w poprzednich edycjach Cieszyński Fortuna Bieg może np. ubrać koszulkę z zawodów lub wykorzystać stary numer startowy. Będzie też możliwość wydrukowania specjalnego numeru startowego, na którym można wpisać swój ulubiony numer i imię.

Więcej informacji: TUTAJ.

W piątek rano (29 maja) na fanpage’u Cieszyńskiego Fortuna Biegu na facebook’u, zostanie opublikowany specjalny post, pod którym dzieci i młodzież w komentarzach będą mogli zamieszczać swoje zdjęcia i filmiki z wykonywania różnych aktywności fizycznych. Uwaga! Posty można dodawać tylko w komentarzach pod specjalnym postem utworzonym na fanpage’u Cieszyński FORTUNA Bieg w dniach 29.05 – 1.06.2020 roku.

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj