Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Cisza po śmierci wójta Jaworza

Facebook Twitter

Mieszkańca Jaworza żegnają w symboliczny sposób swojego tragicznie zmarłego wójta. Radosław Ostałkiewicz zginął we Włoszech w czasie służbowego wyjazdu.

Cisza po śmierci wójta Jaworza
Fot. jaworze.pl

Cisza po śmierci wójta Jaworza

Cisza zapadła wczoraj (9.05.) wieczorem tuż pod oknem gabinetu Wójta Gminy Jaworze śp. Radosława Ostałkiewicza. Tak mieszkańcy uczcili Jego pamięć w poniedziałek wieczorem w arboretum przy Urzędzie Gminy. Na inicjatywę mieszkańców odpowiedziały setki tych, którzy chcieli upamiętnić i złożyć hołd zmarłemu tragicznie wójtowi gminy Jaworze.

Fot. jaworze.pl

Anna Skotnicka-Nędzka: To nie był dobry dzień i to nie jest dobry wieczór. Dziękuję za Państwa obecność i upamiętnienie wspaniałego człowieka, przyjaciela, wyjątkowego wójta, dla mnie wspaniałego nauczyciela

– mówiła Anna Skotnicka-Nędzka, zastępca wójta gminy Jaworze witając tych, którzy przybyli na zorganizowaną spontanicznie minutę ciszy ku pamięci zmarłego.

W tłumie znaleźli się dorośli i dzieci, przedstawiciele stowarzyszeń, grup, radni gminy Jaworze, wszyscy ci, którym bliski był śp. Radosław Ostałkiewicz.

Fot. jaworze.pl

Nie zabrakło modlitwy, którą spontanicznie poprowadzili proboszczowie obu parafii. Zgromadzeni odśpiewali także pieśni „Ogniska już dogasa blask” i „Barkę”.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj