Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Co się stało na ul. Mościckiego? Trwają poszukiwania kierowcy [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Kto kierował hondą accord? To ustalają teraz rybniccy policjanci. Dzisiaj (16.09.) tuż po 8.00 kierujący tym pojazdem jadąc ulicą Mościckiego w kierunku Janasa, na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i uderzył w jadące z naprzeciwka renault traffic.

AKTUALIZACJA 13:05

Wiadomo już kto prowadził hondę accord. W Radiu 90 wracamy do porannego zdarzenia z ulicy Janasa w Rybniku. Po 8.00 doszło tam do zderzenia z renault traffic. Policjanci na miejscu zastali dwóch mężczyzn siedzących w hondzie na miejscach pasażerów. Obaj byli nietrzeźwi: jeden miał półtora, drugi pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W trakcie przesłuchania drugi z nich przyznał się do prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. To 23-latek z Rybnika, który dodatkowo jechał bez uprawnień, obowiązuje go też zakaz prowadzenia pojazdów do grudnia 2020 roku. Został ukarany mandatem w wysokości 1000 złotych; będzie też tłumaczyć się przed sądem.

Pisaliśmy wcześniej:

Policjanci wezwani na miejsce zastali dwie osoby podróżujące hondą: jeden z mężczyzn ma około półtora, a drugi promil alkoholu w wydychanym powietrzu, siedzieli na miejscach dla pasażerów. Według relacji świadków hondą miała jechać jeszcze jedna osoba – w tej chwili mundurowi sprawdzają te informacje. Kierowca renault jest trzeźwy. Nikomu nic się nie stało.

Informację o zdarzeniu dostaliśmy od naszych czytelników.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne? Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne. Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj