Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Co zamiast „Krówki” w Żorach

Facebook Twitter

Była "Krówka", ale jak teraz powinna nazywać się nowa restauracja, którą będą prowadzić niepełnosprawni w Żorach? Miasto proponuje zabawę w konkursie na najbardziej odpowiednią nazwę dla tego miejsca. W dawnej siedzibie Baru Mlecznego przy ul. Biskupa już niedługo znów będzie można smacznie zjeść.

Fot. zory.pl

Zakład Aktywności Zawodowej ZPU „Wspólna Pasja” otwiera w tym miejscu zupełnie nową restaurację. Będzie serwowała wykwintne potrawy wegetariańskie oraz rybne. Propozycje na nazwę lokalu można zgłaszać do połowy października.

Będzie to restauracja z obsługą, gdzie będzie można zjeść coś pysznego w miłej atmosferze. Planujemy, że będzie też można wpaść do nas i kupić jakieś szybkie dania na wynos

– mówi Alan Klinger, Zastępca Dyrektora ZAZ „Wspólna Pasja”.

Zanim restauracja zostanie otwarta, potrzebna jest jej nazwa. Żorski Zakład Aktywności Zawodowej zaprasza do udziału w konkursie na nazwę nowego lokalu. Na autorów najciekawszych propozycji czekają atrakcyjne nagrody – łączna pula to 1 000 zł.

By wziąć udział w konkursie należy do 15 października przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy w jeden ze wskazanych sposobów:

  • mailowo na adres: sekretariat@wspolnapasja.org
  • pocztą na adres: ZAZ „Wspólna Pasja”, ul. Bażancia 40, 44-240 Żory
  • osobiście w Barze Mlecznym „Krówka”, ul. Szeptyckiego 14/1 lub w siedzibie Zakładu, przy ul. Bażanciej 40

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.wspolnapasja.org.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj