Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

COK „Dom Narodowy” zaprasza na ”Koncert Walentynkowy online”

Facebook Twitter

Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy" zaprasza na transmisję wyjątkowego koncertu w szczególny dla wszystkich zakochanych wieczór! Najpiękniejsze miłosne melodie wykonają gitarzyści: Błażej Żur i Sebastian Kret.

Fot.pixabay.com

W repertuarze pojawią się ponadczasowe kompozycje, takie jak: „Besame Mucho” czy „A Song For You”, znane z wykonań m.in. Raya Charlesa, Micheale Buble czy The Carpenters. Nie zabraknie utworów The Beatles, Elvisa Presleya, Billie Joela, a także przepięknych ballad jazzowych z repertuaru Franka Sinatry, Diany Krall, Cheta Bakera, Pata Methenego oraz Charliego Hadena.

Premiera koncertu na profilu Cieszyńskiego Ośrodka Kultury „Dom Narodowy” w serwisie Facebook w walentynkowy wieczór, 14 lutego o godzinie 18.00.

Błażej Żur

Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Aktualnie członek InLove Music Group, w której ma przyjemność współpracować z wieloma artystami, laureatami Must Be The Music, The Four, The Voice Of Poland, Fryderyków koncertując w całej Polsce. Przez lata brał udział w niezliczonych projektach, warsztatach i wydarzeniach muzycznych. Poza działalnością artystyczną uczy, kształtuje i stara się zarażać muzyczną pasją dzieci i młodzież.

Sebastian Kret

Muzyk i pedagog zarówno z wykształcenia jak i wykonywanego zawodu. Od lat związany Teatrem Śląskim w Katowicach, współpracuje bądź współpracował z takimi artytami jak: Another Pink Floyd, De Press, Pawbeats, Liroy, Natalia Grosiak, Dorota Miśkiewicz, Dawid Kwiatkowski, Marek Piekarczyk, Grubson, Tomasz Kowalski, Klaudia Szafrańska, Marek Napiórkowski, LP i wielu innych. Grał na morzach i oceanach świata w międzynarodowych show bandach oraz w szwedzkich cyrkach.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 maja 2022