Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Covid znów wśród sportowców

Facebook Twitter

Odwoływane i przekładane mecze - tak wyglądała sportowa rzeczywistość w zeszłym roku. Powodem były zakażenia koronawirusem wśród sportowców. Teraz niestety sytuacja powraca.

W związku z covidem zmiany czekają siatkarzy Jastrzębskiego Węgla i piłkarki ręczne MTS-u Żory. Jastrzębianie w niedzielę (16.01.) mieli zagrać we własnej hali z Projektem Warszawa. Wiadomo już, że mecz nie dojdzie do skutku, w stołecznej drużynie stwierdzono przypadki covid-19.

Tego dnia mistrz Polski jednak zagra, ale przeciwnikiem będzie Asseco Resovia Rzeszów. Rzeszowianie w planach mieli mecz z Czarnymi Radom, ale tam w zespole także są przypadki koronawirusa. Dlatego za porozumieniem obu zespołów postanowiono, że teraz rozegrany zostanie awansem mecz drużyn z Jastrzębia i Rzeszowa (pierwotnie planowany na 29 stycznia).

Jutro (12.01.) natomiast spotkanie 1/16 Pucharu Polski miały rozegrać piłkarki ręczne MTS-u Żory. Jednak w zespole z Żor także potwierdzono zakażenie koronawirusem dwóch zawodniczek. Mecz z wicemistrzem Polski KPR Gminy Kobierzyce został przełożony na poniedziałek 24 stycznia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 lutego 2023