Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Cracovia wygrywa z JKH GKS Jastrzębie na Jastorze

Facebook Twitter

"Pasy" lepsze w Jastrzębiu. Wczoraj (25.10.) hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie podejmowali na Jastorze Comarch Cracovię. Po dwóch wygranych z zespołami z Oświęcimia i Tychów tym razem jastrzębianie musieli przełknąć gorycz porażki, ulegli gościom 1:2.

Fot. jkh.pl

W pierwszej tercji Cracovia wykorzystała grę w przewadze i objęła prowadzenie 1:0, w drugiej kibice nie zobaczyli goli a w trzeciej zespół z Krakowa zdobył drugą bramkę na co JKH GKS odpowiedział jednym trafieniem. Gola zdobył Litwin Mark Kaleinikovas. Po tym meczu sytuacja jego drużyny w rywalizacji o udział w turnieju Pucharu Polski stała się bardzo trudna.

Przed zespołem z Jastrzębia jeszcze dwa spotkania drugiej rundy tego sezonu. W piątek (28.10.) wyjazdowe starcie w Toruniu, zaś w niedzielę (30.10.) na Jastorze mecz z Marm Ciarko STS Sanok. Oba mecze jastrzębianie muszą wygrać i liczyć na potknięcia rywali by zając 4-tą lokatę dającą prawo gry o puchar.

JKH GKS Jastrzębie – Comarch Cracovia 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
0:1 Rac (Jeżek, Kasperlik) 10:22, 5/4
0:2 Michalski (Racuk, Kasperlik) 42:44
1:2 Kaleinikovas (Freidenfelds) 43:39

JKH GKS Jastrzębie: Balizs – Górny, Bryk, Urbanowicz, Freidenfelds, Svec – Viinikainen, Jansons, Kaleinikovas, Mikyska, Paś – Sevcenko, Kostek, R. Nalewajka, Jarosz, Sinegubovs – Horzelski, Kamienieu, Blanik, Ł. Nalewajka, Pelaczyk.

Strzały: 29 – 29 Kary: 10 min – 6 min.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 lutego 2023