Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

CrossFit Black Ground trenuje w sieci [WIDEO]

Facebook Twitter

Jak zachować zdrową sylwetkę, kiedy musimy siedzieć w domu? Trenować on-line! Kluby z naszego regionu od razu zareagowały i prowadzą swoje lekcje w internecie.

Fot. facebook.com/CrossFitBlackGround/

Rozmawialiśmy z Tomaszem Trocińskim i Aleksandrą Trocinską, trenerami CrossFit Black Ground z Rybnika.

Jako jedni z pierwszych zareagowaliśmy na obecną sytuację i utworzyliśmy platformę on-line z treningami w domu. Prowadzą je trenerzy naszego Klubu, dostosowując treningi do różnych warunków. U nas w Klubie, aby wszystkie treningi miały sens, na co dzień stosujemy programowanie, aby ostatecznie uzyskać jak najwyższy poziom sprawności, bo takie jest założenie CrossFitu. Na czas zamknięcia.

-mówi Radiu 90 Aleksandra Trocińska, która jednocześnie prowadzi swój kanał FitOlka na platformie YouTube

Na ten trudny czas również sprzęt, jakim dysponuje klub się mobilny tak, aby każdy mógł utrzymać odpowiedni poziom, jaki wypracował.

Daliśmy Klubowiczom możliwość wypożyczenia sprzętu, by mogli nadal dobrze trenować w domu. Treningi, które teraz programujemy, są tak ułożone, by każdy mógł je zrobić niezależnie od tego, jakim sprzętem i obciążeniem dysponuje (wiadomo, że nie mamy w domu tyle sprzętu ile w Klubie) czy też nie dysponuje wcale. Wszystko da się dostosować

– Dodaje Tomasz Trociński.

Nowe pakiety, grafik i dostęp do planu treningowego oraz nowe możliwości dostępne są na stronie www.crossfitblackground.pl założyli też grupę Black Ground on-line na Facebooku.

Specjalnie dla internautów Radia 90 mamy trening przygotowany przez Aleksandrę i Tomasza Trocińskich.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj