Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Cukierkowy Bieg w Jastrzębiu-Zdroju i utrudnienia w ruchu

Facebook Twitter

Na jutro (18.12.) w Jastrzębiu zapowiedziano III Bieg Cukierkowy. Chwilowe utrudnienia w ruchu potrwają od 12.30 do 14.15, bezpośrednio na ulicy Mikołaja Witczaka, 1 Maja i Tadeusza Kościuszki.

fot. jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl

Start i Meta imprezy znajdują się przy Kąpielisku Zdrój ul. Mikołaja Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju. Uczestnicy wystartują spod byłego Wiaduktu ul.Witczaka, gdzie po ok.170 m skrętem w prawo będą podążać ścieżkami Parku Zdrojowego. Po ok. 1,8 km zawodnicy na wysokości wejścia do Parku wbiegną na ulicę 1 Maja, skręcając w lewo w kierunku skrzyżowania z ulicami Witczaka i Kościuszki. Na wysokości skrzyżowania skręcą w lewo w ulicę Witczaka i będą się kierować wydzieloną nitką jezdni w dół w kierunku Kąpieliska Zdrój, po czym ponownie wbiegną na ścieżki parku w celu pokonania drugiej pętli.

Po pokonaniu ok. 5 km zawodnicy będą wbiegali na metę, która będzie się znajdować przy Kąpielisku „Zdrój”. Trasa biegu ma długość ok. 5 km (z dwoma pętlami ok. 2,5 km). Bieg odbędzie się z czasowym zamknięciem ulicy Mikołaja Witczaka na długości od byłego Wiaduktu do skrzyżowania z ulicami 1 Maja i ul. Tadeusza Kościuszki oraz ulicy 1 Maja na długości od wejścia do Parku do skrzyżowania z ulicami Mikołaja Witczaka i Tadeusza Kościuszki.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj