Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Cyrk w Ostrawie. Mamy wejściówki na Festiwal Cirkulum [KONKURS w RADIU 90]

Facebook Twitter

Cyrk w Ostrawie. Już w środę (5.06) u naszych sąsiadów rusza Międzynarodowy Festiwal Nowego Cyrku i Teatru Ulicznego CIRKULUM 2024. Dla słuchaczy Radia 90 mamy specjalne zaproszenie i podwójne wejściówki.

Ale cyrk! Wygraj w Radiu 90 rodzinne zaproszenia do Ostrawy
fot.pixabay.com

Cyrk w Ostrawie czyli wielkie pokazy od 5 do 9 czerwca

To będzie święto dobrej zabawy. 5 dni z nowym cyrkiem i teatrem ulicznym, od środy (5.06) do niedzieli (9.06) w Ostrawie. To międzynarodowy festiwal CIRKULUM 2024. Artyści z całego świata spotkają się w jednym miejscu, aby zaprezentować swój kunszt i przenieść widzów do świata, w którym wszystko jest możliwe.

W czasie CIRKULUM 2024 wiele imprez odbywa się w rejonie zamku w Ostrawie, są namioty z wejściem za darmo oraz pokazy biletowane. W Radiu 90 mamy dla naszych słuchaczy zaproszenia na fascynujący spektakl fińskiego zespołu teatralnego Race Horse Company, który łączy akrobatykę, teatr fizyczny i humor. Dla słuchaczy Radia 90 mamy wejściówki na pokaz w sobotę (8.06) o godzinie 17.00.

Cyrk w Ostrawie. Kto chce zobaczyć niesamowity pokaz?

Znacie hasła: „Ale cyrk!” lub „Cyrk na kółkach”? No właśnie… Opiszcie nam swoje przeżycia, historie, do których pasują te słowa. Liczymy na dobrą zabawę!

DZIĘKUJEMY za UDZIAŁ. KONKURS ZAKOŃCZONY!

Zabawa, w której do zdobycia 5 podwójnych wejściówek, trwa do wtorku (4.06), wówczas wyłonimy zwycięzców. O wygranej zostaną powiadomieni telefonicznie.

Cyrk w Ostrawie. Dowiedz się więcej o spektaklu, na który są te wejściówki

Cyrk w Ostrawie

Race Horse Company

Tattarmossen Experience to fascynujący spektakl teatralny fińskiego zespołu teatralnego Race Horse Company, który łączy akrobatykę, teatr fizyczny i humor. Firma Race Horse Company słynie z innowacyjnego i odważnego połączenia tych elementów. Ich występy są często pełne energii, ryzykownych wyczynów, innowacyjnych technik i momentów zaskoczenia, które przyciągają uwagę widzów na całym świecie. Wykorzystując innowacyjne techniki i wybitny talent fizyczny przedstawicieli, wprowadza widzów w świat pełen przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Do dyscyplin cyrkowych tego spektaklu należą między innymi wall-trampoline, teeter-board, żonglerka i cyr-wheel. Tattarmossen to doświadczenie dla wszystkich widzów, którzy chcą cieszyć się wyjątkowym połączeniem akcji, sztuki teatralnej i rozrywki.

Cyrk w Ostrawie czyli wielkie pokazy od 5 do 9 czerwca

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj