Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Czas na podsumowanie akcji „Spokój na święta”

Facebook Twitter

"Życzę, żeby ta świąteczna szychta zawsze mijała Wam wszystkim jak najszybciej, najlżej i najweselej. Dzięki że jesteście i czuwacie!!!" - napisał Marcin z Rybnika, dziękując za spokój na święta. Akcja fundacji ArtGroup i Urzędu Miasta w Rybniku, której patronowało Radio 90 powoli dobiega końca.

Czas na podsumowanie! To już ostatni moment, żeby podziękować strażakom, lekarzom, pielęgniarkom, ekipom ratowników medycznych, dyspozytorom, służbom mundurowym, ale także elektrykom, pracownikom elektrowni, gazowni i wszystkim, którzy w święta pracują, aby zapewnić spokój nam wszystkim. Boże Narodzenie za nami, przed nami jeszcze Sylwester i Nowy Rok, dla wielu służb dni niezwykle pracowite.

Dlatego zachęcamy, by jeszcze dołączyć do Małgosi z Katowic, Ewy z Rybnika, Jana z Krakowa, czy Michała z Poznania, którzy już napisali „DZIĘKUJĘ”. „Dziękuję, ze dzięki Wam czuje się bezpiecznie. Nie tylko w święta ale przez cały rok!” – napisała Kasia. „Sama świadomość, że jesteście i czuwacie, pozwala mi prawdziwie cieszyć się Świętami.” – to z kolei słowa Dominiki. Chcecie dodać coś od siebie? Klikajcie TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 lipca 2022