Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Czas na przygodę! Czas na podchody!

Facebook Twitter

Poszukiwacze skarbów na start, czyli czas na podchody, Te w najbliższy weekend (20.21.03.) w Rybniku z Radiem 90. Kilkukilometrowa trasa przebiegać będzie przez centrum miasta w tym przez siedzibę Radia 90.

Warto mieć przy sobie kompas i telefon komórkowy, bo zamiast tradycyjnych strzałek malowanych na ziemi szukać będzie trzeba kodów QR:

Paweł Mitura-Zielonka: Wiosenne poszukiwanie skarbu. Uczestnicy będą mieli okazję szukać skarbu w oparciu o kody QR. Będzie 5 kodów, gdzie osoby dowiedzą się, na jakim terenie będzie rozgrywana gra. Będą podpowiedzi gdzie tych kodów szukać, ale nie zdradzimy, gdzie jest skarb. Osoba, która znajdzie te 5 kodów, będzie miała wskazówkę, gdzie może znaleźć skarb. Tutaj teren na wiosenne poszukiwanie skarbu to będzie śródmieście i centrum. Czyli nie będzie aż takich poszukiwań leśnych gdzie czasami ciężko, bo trzeba namierzyć konkretne drzewo. A tutaj, myślę, że będzie prościej i łatwiej. Warto mieć ze sobą kompas, bo się może przydać, zwłaszcza dla tych, którzy nie potrafią obrócić mapy. Każdy uczestnik otrzyma mapę w wersji wirtualnej, będzie mógł ją wydrukować, żeby mieć podpowiedź, gdzie szukać wiosennego skarbu.

A mówił Paweł Mitura-Zielonka organizator podchodów.

Szczegóły znajdziecie na stronie www.podchody.pl

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj