Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Czas na Twoją miejscowość! Czas na Roda Stewarta!

Facebook Twitter

Kolejne duże muzyczne wydarzenie w Rybniku! W sobotę na Stadionie Miejskim przy ulicy Gliwickiej odbędzie się koncert Roda Stewarta! Pochodzący z Wielkiej Brytanii artysta zagra przed kilkunastotysięczną publicznością.

Zapowiada się niezapomniane show. Tymczasem w środę, w popołudniowym programie Radia 90 gościliśmy Mateusza Pawlickiego i Janusza Stefańskiego z firmy Prestige MJM, organizującej koncert.

Był Brian Adams, byli Guns N’Roses, a w sobotę w Rybniku zagra Rod Stewart! Jak będzie wyglądała scena?

Wystrój sceny, na której w niedzielny wieczór wystąpi Rod Stewart można określić jako „ekskluzywny”. O tym, jednak wielu mieszkańców regionu i przyjezdnych gości będzie się mogło przekonać osobiście. Tymczasem interesujące jest również to, co będzie się działo za kulisami…

Jak będzie wyglądała kuchnia Roda Stewarta?

Organizatorzy koncertu Mateusz Pawlicki i Janusz Stefański z firmy Prestige MJM radzą, by nie spóźnić się na koncert. Artysta jest bowiem bardzo punktualny:

Na sobotni koncert Roda Stewarta w Rybniku sprzedało się już około… 14 tysięcy biletów. Jak zdradzili organizatorzy, najwięcej biletów sprzedano w Rybniku i Warszawie. Wejściówki na wydarzenie kupowali jednak także Austriacy, Czesi, a nawet Kanadyjczycy. Czas więc na kilka informacji dla tych, którzy wybierają się na koncert:

Jak zdradzili organizatorzy imprezy, gwiazdy takiego formatu występują tylko w największych miastach. A jednak, wciąż udaje się zapraszać do Rybnika uznanych artystów:

– powiedziała Ewa Ryszka, prezydent Rybnika. Połowę wszystkich sprzedanych biletów na koncert Roda Stewarta kupili mieszkańcy regionu. Dlatego dla nich ważna informacja, a jednocześnie zachęta, by zostawić samochód w domu i zamiast tego skorzystać z komunikacji publicznej – darmowej dla posiadaczy biletów na koncert:

mówił Kazimierz Berger, dyrektor Zarządu Transportu Zbiorowego w Rybniku. Koncert Roda Stewarta w Rybniku to nie tylko ważne wydarzenie, to również ogromne przedsięwzięcie logistyczne. Garść informacji dla osób, które zamierzają przyjechać swoim samochodem:

-mówił Przemysław Grycman, dyrektor Rybnickich Służb Komunalnych. Firma Prestige MJM zapewnia, że w przyszłorocznych planach koncertów miasto ponownie jest uwzględniane. Dlatego pytamy, czy być może są już pierwsze informacje, kto mógłby zagrać w regionie za rok?

Mówią Mateusz Pawlicki i Janusz Stefański z firmy Prestige MJM.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 maja 2022