Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Czas na Twoją Miejscowość. Imprezowa wiosna w Rybniku z gwiazdami

Facebook Twitter

UWAGA ujawniamy! Daria, Mrozu, Organek, Sorry Boys i Kacper Hta ze sceny hip-hopowej. Rezerwujcie czas na majówkę w Rybniku. Będą tez inne imprezy w tym sezonie. Podczas Motorockowiska w Kamieniu wystąpi legendarny Dżem.

Po kolejnych miesiącach w pandemii marzymy o wyjściu na koncert, na plenerową imprezę. Julia Wójcik naczelniczka wydziału kultury Urzędu Miasta w Rybniku zapowiada muzyczną wiosnę.

Julia Wójcik: Majówka jest wypełniona po brzegi gwiazdami, duża gwiazda pojawi się także na Motorockowisku, nie zabraknie gwiazd na finale Industriady, Festiwalu Górnej Odry, są to takie duże nazwiska z polskiej sceny muzycznej. Nie da się ukryć, że ostatnie lata były dosyć trudne dla fanów koncertowych, plenerowych emocji, duże wydarzenia były odwoływane… Organizowane były imprezy, ale mniejsze, dostosowane do obostrzeń sanitarnych, ale już wszyscy czekamy na te duże wydarzenia, spore emocje, na tych dużych artystów, którzy są nazywani „zwierzętami scenicznymi”, którzy porywają tłumy…

Teraz w szczegółach na imprezie Maj Bzy Rybnik i Ty zagrają: Mrozu, Daria, Organek i Sorry Boys, ze sceny hip-hopowej, chłopak z Rybnika Kacper Hta.

Julia Wójcik, naczelniczka wydziału kultury Urzędu Miasta w Rybniku

Imprezowe plany w Rybniku. Majówka? Będzie! Dni Rybnika? Bedą. Industriada? Jest w planach. Będzie Festiwal Górnej Odry i otwarcie Kopalni w Niewiadomiu, Ignacy w tym sezonie rusza pełną parą. Posłuchajcie w szczegółach o imprezowych planach Rybnika:

Gwiazdą Motorockowiska w Kamieniu będzie DŻEM.

Maj bzy Rybnik i Ty 2019

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 lipca 2022