Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Czas na Twoją Miejscowość! Zbliża się Rybnik Park!

Facebook Twitter

Inwazja food trucków i fiesta balonowa, pokazy tatuażystów na deptaku czy turniej gier komputerowych... Rybnik Park! To będzie wyjątkowy koniec wakacji! Przygotowano imprezy, które odbywać się będą na terenie całego miasta na kilka dni przed koncertem Linkin Park w Rybniku.

W całym Rybniku będzie się działo bardzo dużo, koncert Linkin Park ma być wisienką na torcie – mówi prezydent Rybnika, Piotr Kuczera:

Prezydent Rybnika razem ze swoimi zastępcami nakręcili krótki teledysk, w którym zapraszają na koncert Linkin Park. Czy Piotr Kuczera dobrze bawił się w czasie nagrania?

To są imprezy, które mają na dłużej zatrzymać uczestników koncertu Linkin Park w Rybniku, dać też coś wyjątkowego mieszkańcom – mówi Jarosław Sikora, koordynator działań Rybnik Park:

Po raz pierwszy w Rybniku odbędzie się Fiesta Balonowa. Takiej atrakcji – i w naszym regionie, i na Śląsku – jeszcze nie było. Do Rybnika zjedzie 12 balonowych ekip – zapowiada organizator Adrian Kobus:

Loty będą odbywały się o świcie i przed zachodem słońca, to ze względu na pogodę. Wiatr i upały to wrogowie baloniarzy:

Rozmawiała Małgorzata Kmieciak. Uwaga: lot balonem będzie można wygrać w konkursie. Trzeba będzie sfotografować balon na rybnickim niebie! To co warte uwagi w programie Fiesty Balonowej to sobotnie (22.08.) Night Glow – po zmierzchu zapalanie i gaszenie płomieni szeregu balonów w rytm grającej muzyki, połączony ze spektaklem fontanny.

Niedziela 23 sierpnia to w Rybniku INK-OGNITO TATOO FEST. Dawid Szczucki ze studia tatuażu Ink-Ognito zapowiada, że chcą pokazać, że tatuaż to sztuka:

Tatuaż – modna ozdoba?

– mówił Dawid Szczucki, zapraszając na niedzielę 23 sierpnia na rybnicki rynek na INK-OGNITO TATOO FEST.

Silesian Electronic Sports Arena. Kolejny punkt w ramach Rybnik Park. W sobotę (22.08.) i w niedzielę (23.08.) w hali w Boguszowicach turnieje gier komputerowych:

– zapowiadali Grzegorz Wróbel i Bartosz Polak koordynatorzy turniejów gier komputerowych w Boguszowicach, którzy chcą aby mieszkańcy regionu zobaczyli zawody sportów elektronicznych:

Zawody Silesian Electronic Sports Arena w sobotę i niedzielę przed koncertem Linkin Park.

Zjedz szybko, ale dobrze, czyli zlot food trucków w Rybniku. Rozpocznie go Piknik Europejski na placu przez bazyliką – zapowiada Jarosław Sikora, kierownik Rybnik Park:

Piknik Europejski na placu Jana Pawła II w Rybniku przez cały weekend 22 i 23 sierpnia, koncert Linkin Park dwa dni później, we wtorek.

–  wyjaśnia Paweł Kuder, jeden z organizatorów „Inwazji Food Trucków” i tłumaczy: Food trucki nie powinny kojarzyć się  z odgrzewanym jedzeniem w mikrofalówce, to profesjonalnie przygotowane potrawy:

Tych wszystkich rzeczy będzie można skosztować w trakcie „Inwazji Food Trucków”. Imprezę zaplanowano w trakcie dwóch dni, w poniedziałek 24 sierpnia i w koncertowy wtorek 25 sierpnia. Gdzie zaparkują wozy z jedzeniem?

Rybnik Park przed koncertem Linkin Park już w sierpniu! Strona wydarzenia na Facebooku – TUTAJ.

znak-centrowany-kolor

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj