Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Czas STOP. Dostajesz ekstra 2 godziny, co zrobisz? [KONKURS]

Facebook Twitter

Radio 90 i Firma Jubilerska ARTIS zapraszają do zabawy. Napisz nam na co poświęciłbyś 2 godziny, które dostałbyś ekstra i wygraj markowe zegarki.

konkurs

Czas STOP. Radio 90 i Artis ma dla Was konkurs

W pierwszym tygodniu kwietnia i w tygodniu przed Wielkanocą mówimy CZAS STOP i dajemy słuchaczom Radia 90 2 godziny ekstra, dodatkowego czasu. Jak je spędzicie? Na co przeznaczycie?  Piszcie i dajcie sobie szansę na wygranie markowego zegarka z Firmy Jubilerskiej Artis.

Można fantazjować, wymyślać, marzyć…

Czas STOP. Napisz nam swoje plany i marzenia

Jak spędziłbyś ekstra 2 godziny?

Dziękujemy za udział w konkursie! Zabawa zamknięta!

Czas STOP _Regulamin_Konkursu

Konkurs trwa od poniedziałku (3.04) do piątku (7.04). Do wygrania jest 5 zegarków marek: Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Swatch, Ice-Watch i Esprit. Słuchaj programu popołudniowego w Radiu 90 od 13.00 do 18.00, codziennie do wygrania jeden zegarek.

Czas STOP. Dostajesz ekstra 2 godziny, co zrobisz? [KONKURS]

Esprit

Marka Esprit swoje korzenie ma w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych, to jedna z głównych marek modowych znana i bardzo lubiana w największych domach mody. Zegarki Esprit charakteryzują się niepowtarzalnym designem oraz bardzo świeżym, nowoczesnym wyglądem. Zegarki, wykonane z najwyższej jakości materiałów wyposażone w niezawodne mechanizmy japońskie.

Ice Watch

Ice Watch to jedna z najszybciej rozwijających się manufaktur zegarmistrzowskich – powstała w 2007 roku w Belgii i w ciągu kilku lat zdobyła uznanie na całym świecie. Projekty marki nastawione są na jeden cel – mają być uniwersalne, ale wyjątkowe, tak aby każdy człowiek czuł się w nich dobrze. Zegarki cechuje wyposażenie w japoński mechanizm Miyota. Większość pasków w zegarkach Ice-Watch została wykonana z bardzo wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego i silikonu. Jest to doskonałe rozwiązanie, ponieważ takie czasomierze są lekkie co zapewnia wysoki komfort noszenia bez obaw o obtarcia. Nie niszczą się też w kontakcie z wodą w przeciwieństwie do tradycyjnych skórzanych pasków, dzięki czemu w zegarku można pływać. Ice-Watch swoje modele zaprojektował tak, aby uzyskać wodoszczelność na poziomie 10 ATM, co zapewnia bezpieczeństwo podczas pływania powierzchniowego.

Calvin Klein

Calvin Klein to amerykańska modowa marka. Swoja pozycję zawdzięcza minimalistycznym projektom, które sam twórca określił mianem,,bezpretensjonalnych”. Zegarki tej marki są szczególnie cenione za ich prosty, elegancki design i wysoką jakość wykonania. Marka łączy tradycyjne wartości z nowoczesnymi trendami.

Swatch

Szwajcarska marka Swatch udowadnia, że zegarki Swiss Made wcale nie muszą być takie poważne. Zegarki Swatch to kwintesencja sportowego stylu, który mnogością barw i form zadowoli niemal każdego. Gdy szukamy zegarka ze szwajcarską duszą i sportowym zacięciem warto zapoznać się z kolekcją zegarków Swatch!

Tommy Hilfiger

Wpływ na sukces zegarków TH w dużej mierze ma ich design, który jest dosyć uniwersalny, minimalistyczny i jednocześnie różnorodny. Tommy Hilfiger projektuje w tradycyjnym tonie, ale też w oparciu o najnowsze trendy. Projektant chętnie inspiruje się ulicami Nowego Jorku. Zgrabnie łączy klasykę i nowoczesność. W jego projektach brak zbędnych dodatków, przez co wiele modeli uznaje się za ikony. Urządzenia są ponadczasowe i modne.

Sponsorem konkursu CZAS STOP w Radiu 90 jest Firma Jubilerska Artis

Marka Artis to ponad 30 lat doświadczenia w branży jubilerskiej.

Od 1989 roku dostarczamy naszym klientom dokładnie to czego szukają. Nasza oferta, na którą składają się setki starannie dobranych przez naszych ekspertów wzorów pierścionków, obrączek ślubnych, naszyjników, kolczyków, zegarków, biżuterii artystycznej jest najlepszym wyborem jakiego Państwo dokonali.

Salony Artis

  • ul. Sobieskiego 5, Rybnik, tel. 324238554

  • ul. Rynkowa 1, Rybnik, tel.324223424

Firma Jubilerska w sieci

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2024